Вітання голови районної ради Юрія Гуменюка з Днем Святої Трійці та Днем міста Березне

Шановні березнівчани, гості нашого міста !
Сьогодні весь український народ відзначає одне з найбільших християнських свят – День Святої Трійці, а наше місто Березне святкує свій день народження.
Зелені свята символізують світле прагнення до очищення та впевненість у непереможній силі віри.
І тому символічно для Березного в ці дні відзначати День міста.  Адже наше місто відоме далеко за межами району, області та України не тільки чистими та охайними вулицями, а його жителями - привітними, гостинними та щирими людьми.
Саме Ви, його жителі, є найбільшим багатством міста. Тому я переконаний, що Ваш досвід, наполеглива праця, уміле господарювання і любов до рідного краю ще багато-багато років даруватимуть Березному привабливість охайного європейського  містечка довгі та процвітаючі літа.
Нехай же слова "Я люблю Березне!" набудуть справжнього патріотичного змісту у серці кожного березнівчанина.
Щиро зичу всім нам миру і злагоди, доброго здоров'я  і душевного тепла, натхнення у щоденних справах та благополуччя у родинах, світлої надії і Божої ласки.

Переглянути відеовітання

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.