У селі Богуші запрацювала нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Відтепер місцеві жителі матимуть зможуть отримати первинну допомогу та зробити лабораторні обстеження за місцем проживання в комфортних та затишних умовах.

У новозбудованому приміщенні розташовані реєстратура, кабінети здорової дитини, сімейного лікаря та профілактичних щеплень, процедурний кабінет, денний стаціонар, кімната для персоналу, кабінет для зберігання медикаментів, стерилізаційна та фізіотерапевтичний кабінет. Амбулаторія оснащена необхідним медичним обладнанням.

З метою забезпечення відповідних умов праці для лікаря облаштовано житло та придбано службовий транспорт.

Заклад побудований за типовим проєктом Мінрегіонбуду. Такі ж  амбулаторії зведено в селах Зірне, Білка та Бистричі.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.