Ще один садочок будують на Березнівщині

Жителі села Орлівка, де ніколи не було дитячого садка, тепер щоденно спостерігають за його зведенням.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 60 дитячих місць. Згідно з проектом це буде одноповерхове приміщення. На будівництво даного об’єкта з бюджету розвитку обласного бюджету виділено 2 млн 600 тис. грн.

Уже змуровано стіни та ведуться роботи з влаштування залізобетонного поясу, а після цього можна буде приступати до зведення даху.

Також проектом передбачено влаштування бігової доріжки, трьох ігрових майданчиків.