Духовні ранки - тривають

Цього разу учасники Духовного ранку говорили про Нагірну проповідь Ісуса Христа, як основу морального кодексу християнина.

У зустрічі, яка відбулась в приміщенні Березнівської центральної районної бібліотеки, взяли участь представники районної влади, релігійних організацій, працівники бібліотечних установ, громадськість.

Розпочався захід зі спільної молитви та перегляду тематичного відео «Нагірна проповідь Ісуса Христа за Євангелією від Матвія».

Спілкуючись, учасники зачитали уривки з Нового Заповіту та розмірковували над тим, як саме моральний кодекс християнина розкривається у Нагірній проповіді Ісуса Христа.

Підсумовуючи почуте, учасники зазначили, що любов, милосердя, лагідність, прощення – це те, чого Христос навчає людей та основа, на якій повинні будуватися відносини між людьми.

А той, хто слухає Боже Слово та виконує його, - буде щасливим.