У Березному будують спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу

У здоровому тілі – здоровий дух! Саме тому розбудові спортивної інфраструктури району відведено особливу увагу. І будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям для міні-футболу в Березному є цьому підтвердженням! Нове поле буде облаштовано на базі спортивного комлексу Березнівського ліцей-інтернату спортивного профілю по вул. Зірненська.

Проектом передбачається влаштування спортивного майданчика розмірами 42х22 м, металевих огороджувальних конструкцій, освітлення.

Будівництво відбувається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1,5 млн грн.