Сучасний, комфортний та дружній до дітей

Сучасний, комфортний та дружній до дітей – саме такий садочок зводять у Березному! Наразі будівельники працюють над утепленням фасаду, ведуть електромонтажні роботи та влаштовують систему опалення. Варто зазначити, що садочок зводиться «з нуля».

Тут будуть яскраві ігрові та спальні кімнати, спеціально облаштоване подвір’я. Будівництво такого закладу дасть змогу охопити освітою та дозвіллям 150 дошкільнят.

На зведення такого довгоочікуваного об’єкта цьогоріч вже виділено більше 16 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку та 1 млн грн з бюджету Березнівської міської ради.