Ще одну сучасну лікарську амбулаторію відкрито на Березнівщині

Відтепер жителі села Білка матимуть змогу отримувати доступну, своєчасну, якісну, ефективну первинну медичну допомогу за місцем проживання в комфортних та затишних умовах.

На урочисте відкриття медичного закладу завітали голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, в.о. голови Березнівської РДА Олег Піщанський, заступник голови РДА Ірина Жилінська, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець,  керівник апарату РДА Наталія Селях, жителі села та представники ЗМІ.

Голова обласної ради Олександр Данильчук у своєму виступі наголосив, що відкриття нової амбулаторії – хороший результат плідної співпраці району і області.

Заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час вітального слова відзначила, що  ця амбулаторія має житло, завдяки чому молодий лікар буде бачити, що громада створила для нього хороші умови. Державна програма "Доступна медицина" передбачає будівництво в області 34 сучасних амбулаторій із необхідним обладнанням, з яких 24 вже відкрито.

В.о. голови Березнівської РДА Олег Піщанський.зазначив, що вартість будівництва однієї амбулаторії становить майже 7 млн грн, що є досить значною сумою для  районного бюджету. Однак, завдяки співфінансуванню з державного бюджету в районі будується чотири амбулаторії, і це вже друга, яка розпочала роботу.

У закладі працюватиме денний стаціонар, сімейний лікар, дві медсестри, кабінети профщеплень, фізіотерапевтичний, процедурний та лабораторія. Тут же облаштували і житло для лікаря.