Костопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області інформує

та листа Державної казначейської служби України від 24.06.2019 № 15-06/10931 з 8 липня 2019 року вступають у дію нові рахунки 3717 «Рахунки державних позабюджетних фондів», що відкриваються в Казначействі управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві та їх відділенням.
При цьому кошти, сплачені страхувальниками на старі рахунки 3717 з 8 липня 2019 року не будуть зараховуватись, а повертатимуться, як нез’ясовані надходження.

Костопільське відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Рівненській області