Сьогодні Всесвітній день вишиванки

Це міжнародне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Всесвітній день вишиванки започатковано у 2006 році за ініціативи студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та відзначається щорічно у третій четвер травня.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Тому працівники виконавчого апарату районної ради також доєдналися до відзначення цього свята.