Дорогі наші ветерани! Шановні жителі Березнівського району!

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 74 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.
Українці серцем, душею та розумом відчувають, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.
Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах.
Минуле України - це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Протягом багатьох століть українські землі перебували під владою іноземних держав, які намагалися викорінити самобутність нашого народу.
Тому не дивно, що нащадки завжди пам’ятатимуть героїв, які виступали проти поневолювачів і до останньої хвилини життя залишалися вірними синами України.
Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.
Неоціненний вклад у Перемогу жінок - матерів, дружин, сестер. Вони не тільки воювали - вони ростили дітей, працювали за кількох, рятували солдат на передовій і в госпіталях. Честь їм і слава, вічна наша пам'ять, глибока шана і людська вдячність!
У ці дні у ми всі відчуваємо гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.
Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Зі щирою повагою голова Березнівської районної ради Юрій Гуменюк