Пам'ятні заходи з вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

33 роки тому сталась найбільша техногенна катастрофа не лише в історії України, а й усього людства – вибух четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції.

Сьогодні у приміщенні Березнівської районної ради та райдержадміністрації відбулася зустріч представників районної та міської влади з ліквідаторами катастрофи. На заході також були присутні керівники профільних структур, котрі опікуються питаннями соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На початку заходу до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський і подякував ліквідаторам, котрі 33 роки тому рятували Україну і світ від жахливих наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та побажав їм здоров’я і благополуччя, миру і достатку у родинах.

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ділились своїми проблемами та спільно з посадовцями обговорювали шляхи їх вирішення. Зокрема, піднімались питання соціального та пенсійного забезпечення.

По завершенню заходу учасники зустрічі поклали квіти до пам'ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи». Священнослужителі відслужили поминальну панахиду, а присутні вшанували пам’ять ліквідаторів та жертв трагедії хвилиною мовчання.