Великоднє вітання голови районної ради Юрія Гуменюка

Дорогі Березнівчани та гості району!
Щиро вітаю вас з Величним християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим.
Для кожної української душі це свято пов'язується із дитячим сміхом і кольоровими писанками, запахом духмяної паски і дбайливо прикрашеним лозовим кошиком, добрими та чистими думками.
Тож нехай щира Великодня молитва об’єднає усіх нас, додасть мудрості, сил і наснаги. Нехай же благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.
Нехай Христове Воскресіння наповнить наші серця і душі світлом, любов'ю, радістю і духовною силою, а Боже благословення буде запорукою миру та злагоди на нашій землі.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!