Костопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області інформує

При Костопільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області працює консультативний центр з надання допомоги юридичним і фізичним особам-підприємцям, суб’єктам малого та середнього бізнесу.

З метою отримання консультативної допомоги по законодавству з питань охорони праці, соціального страхування, Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інших аспектів, що стосуються вирішення конкретних питань охорони праці, просимо звертатися до консультативного центру. Засідання консультативного центру буде проводитися кожного вівторка  з 08.00 до 13.00 год. в приміщенні Костопільського відділення  за адресою: м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3. Отримана інформація сприятиме покращенню організації роботи з питань охорони праці на Вашому підприємстві та створенню нешкідливих та безпечних умов праці.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (03657) 2-07-37.