Відбулося перше пленарне засідання двадцятої сесії районної ради

26 жовтня відбулося перше пленарне засідання двадцятої сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса, взяли участь 29 депутатів районної ради з 34 за списком, депутат Рівненської обласної ради Валентин Крока, голова районної державної адміністрації Віталій Люшин,

його заступники, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції, керівники окремих установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації, особи,  причетні до питань, що виносилися на розгляд сесії.

Робота засідання розпочалася з інформації голови Березнівської районної виборчої комісії Рівненської області Надії Єрошкіної, яка ознайомила присутніх з постановою райвиборчкому від 03.10.2018 №34 про реєстрацію депутатом Березнівської районної ради сьомого скликання Євтушок Ірини Володимирівни, обраної від Березнівської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Рівненській області.

З нагоди Дня автомобіліста і дорожника, який в України відзначають цьогоріч 26 жовтня, голова районної ради Віктор Федас за дорученням голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука вручив приватним перевізникам Євгенію Громову та Олександру Корицькому Почесні грамоти Рівненської обласної ради.

В ході роботи засідання прийнято 31 рішення.

Під час затвердження порядку денного засідання депутатами додатково внесено на розгляд кілька питань. Серед них, за ініціативою чотирнадцяти депутатів, і питання «Про дострокове припинення повноважень заступника голови Березнівської районної ради Пилипчук Людмили Петрівни».

Відповідно до затвердженого порядку денного засідання депутати заслухали інформацію керівника Сарненської місцевої прокуратури Вадима Топольського про стан дотримання законності та правопорядку на території Березнівського району.

Блок рішень стосувався і кадрових питань. Зокрема, за результатами конкурсу та за погодженням з департаментом соціального захисту Рівненської облдержадміністрації директором комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Березнівської районної ради призначено Олександра Карповця.

В ході певних дискусій, які виникли в залі з ініціативи окремих представників громадськості, кандидат на посаду директора Трудового архіву Березнівського району Віктор Сухан зняв свою кандидатуру з розгляду та відмовився від призначення.

За результатами активного обговорення на засіданнях постійних комісій, пленарному засіданні сесії депутати з численними правками затвердили Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району.

Відповідно до плану роботи районної ради на 2018 рік заслухано детальні інформації та прийнято відповідні рішення з питань щодо стану справ у галузі житлово-комунального господарства та інфраструктури Березнівського району та щодо стану справ у сфері фізичної культури та спорту Березнівського району.

Затверджено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2018 рік та до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки

Затверджено статути у новій редакції Березнівського та Соснівського інклюзивно-ресурних центрів,  Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Ряд рішень прийнято у сфері управління комунальним майном: погоджено передачу в оренду приміщення для ГО «Особливий кіндер», з метою створення умов для організації якісного харчування в школах району прийнято рішення про надання в тимчасове користування комбінату громадського харчування райСТ приміщень шкільних їдалень, врегульовано питання щодо земельної ділянки для облаштування автостоянки біля ЦРЛ, надано дозвіл на списання непридатної для подальшої експлуатації техніки.

Практично без обговорення та виступів депутати таємним голосуванням достроково припинили повноваження заступника голови районної ради Людмили Пилипчук. ЗА це рішення проголосували 18 депутатів, ПРОТИ – 8, УТРИМАВСЯ – 1. Покидаючи президію сесії Людмила Петрівна подякувала депутатам за співпрацю та запевнила присутніх, що продовжить свою діяльність у якості депутата районної ради.

Рада затвердила зміни до районного бюджету на 2018 рік, запропоновані райдержадміністрацією, з врахуванням додаткових пропозицій від депутатів.

З питань організаційного характеру, в рамках Закону України «Про освіту» районною радою делеговано певні повноваження управлінню освіти, молоді та спорту РДА. Також затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік  та, враховуючи зміни в законодавстві, скасовано окремі рішення районної ради. За ініціативи місцевого підрозділу ДСНС затверджено План залучення сил та засобів для гасіння пожеж у Березнівському районі.

Депутати одноголосно підтримали зверненення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до центральних органів влади щодо належного фінансового забезпечення з державного бюджету процесів реформування освітньої та медичної галузей.

Рада ухвалила ряд звернень до Президента України, Кабміну та Верховної Ради щодо щодо законодавчого врегулювання перерахунку пенсій, які були призначені до 1 травня 2016 року відповідно до Закону України "Про Державну службу" , ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, щодо ситуації з обов'язковим встановленням приладів дистанційного обліку газу для бюджетних установ та суб'єктів господарювання, а також щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на газ (ініційоване фракцією "Блок Петра Порошенка "Солідарність").

З окремих питань думки та позиції депутатів кардинально відрізнялися, тому рада не прийняла рішення про затвердження статуту комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Березнівської районної ради в новій редакції, про застосування революційного прапора ОУН на території Березнівського району, про звернення Березнівської районної ради до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення (ініційоване фракцією "ВО "Батьківщина").

На завершення засідання підтримано депутатські запити депутатів районної ради Кир'янової В.В. (щодо відновлення маршруту Березне-Вільхівка з часом відправлення о 15.45 з м.Березне),  Бондаря О.К. (щодо передбачення у 2019 році коштів на реабілітацію дітей з вадами опорно-рухового апарату), Мельника І.П. (щодо оцінки висловлювань окремих осіб, присутніх на першому пленарному засіданні двадцятої сесії)       

Закриваючи перше пленарне засідання голова ради Віктор Федас повідомив, що орієнтовна дата проведення другого пленарного засідання 7 грудня 2018 року.

 

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.