Жителів Березнівщини просять підтримати всесвітню кампанію Година Землі 2019

У суботу 30 березня 2019 року о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Година Землі була започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, до неї приєдналось більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. А у 2009 році до всесвітньої кампанії долучилась і Україна.
У 2018 році понад 7 тисяч міст у 188 країнах світу і 75 міст та містечок в Україні вимкнули на годину світло.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цьогоріч основним месседжем акції в Україні є акцент на зв’язку людини з природою та наслідки негативного впливову споживацьких звичок на Планету.
Візьми участь у акції та вимкни 30 березня 2019 року о 20:30 світло.