Особистий прийом громадян головою районної ради в селі Вільхівка

26 березня 2019 року голова районної ради Юрій Гуменюк провів особистий прийом громадян в селі Вільхівка Грушівської сільської ради, в роботі якого взяли участь Грушівській сільський голова Іван Чернюшок та депутат Березнівської районної ради Валентина Кир’янова.

До голови районної ради звернулися більше 10 місцевих жителів з рядом проблемних питань. Найбільш болюче питання, яке турбує громадян це відновлення пасажирських перевезень за маршрутом м.Березне – с.Вільхівка з часом відправлення з м.Березне о 15.45 та о 20.20.
Депутат районної ради Валентина Кир’янова порушила питання необхідності будівництва нової амбулаторії, проведення ремонту під’їзної дороги до села, сприяння у придбанні пожежної машини.
Жителі Вільхівки поділилися з керівником районної ради місцевими проблемами щодо необхідності належного облаштування сміттєзвалища та проведення благоустрою зупинок громадського транспорту, на що Грушівський сільський голова Іван Чернюшок запевнив про вирішення цих проблем найближчим часом.
Голова районної ради ознайомився з матеріально-технічною базою Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. В ході огляду школи спільно з директором закладу Олекандром Дзюбуком обговорено питання  щодо фінансування ремонтів внутрішніх вбиралень та даху котельні школи.
На більшість звернень громадян дано роз’яснення, окремі вирішено позитивно, а деякі з них потребують докладного вивчення та взяті на контроль.