Орієнтовна дата проведення чергової сесії районної ради 17 травня 2019 року

Відповідно до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", статті 14 Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25.12.2015 №33, пропозиції до порядку денного сесії вносяться не пізніше як за 22 робочих дні до відкриття пленарного засідання сесії.
Враховуючи зазначене, пропозиції до порядку денного чергової сесії районної ради (орієнтовна дата проведення 17 травня 2019 року) вносяться не пізніше 11 квітня 2019 року.
З оприлюдненими проектами рішень можна ознайомитися у відповідному розділі веб-сайту