Головою Березнівської районної ради обрано Гуменюка Юрія Дмитровича

05 березня 2019 року на третьому пленарному засіданні двадцять першої сесії головою Березнівської районної ради сьомого скликання обрано Гуменюка Юрія Дмитровича.

Новообраний голова ради подякував колегам за підтримку та запевнив, що як керівник ради прикладе максимум зусиль для конструктивної роботи та об'єднання депутатського корпусу.

Біографічні дані Гуменюка Юрія Дмитровича
Народився 22 лютого 1957 року у м.Горохів Волинської області.
У 1980 році закінчив електротехнічний факультет Київського політехнічного інституту.
Трудову діяльність розпочав в 1977 році методистом Березнівського навчально-виробничого комбінату.
З 1981 по 1982  працював інженером Березнівської філії Рівненського заводу ім. 60-ліття Жовтня.
З 1982 по 1989 працював головним енергетиком Березнівського кормового господарства.
З 1989 по 1990  працював на посаді інструктора організаційного відділу Березнівського райкому компартії України.
З 1990 по 1995 працював в Березнівському МПП.
В 1995 році  очолював Березне «Райагропостач». З 1995 по 1996  обіймав  посаду голови правління Березнівське ВАТ «Райагропостач», ВАТ Березне райагроторговий дім.
З 2011 року директор командитного товариства «Березнівський агроторговий дім і компанія».
Депутат Березнівської районної ради третього, четвертого, шостого скликань.
У жовтні 2015 року обраний депутатом Березнівської районної ради сьомого скликання від Березнівської районної організації Народної Партії.
З 2015 голова постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності.
Позапартійний. Проживає в м.Березне.