Держслужбовців Березнівщини привітали з професійним святом

Щорічно 23 червня в Україні відзначається День державної служби. Напередодні цієї події у приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулись урочистості.

 Вітали державних службовців голова районної ради Юрій Гуменюк та в.о. голови райдержадміністрації Олег Піщанський.«Державна служба це, в першу чергу, люди – службовці, які своїми діями та вчинками наповнюють змістом державну управлінську машину. Тому глибоко переконаний, що в реформуванні системи управління ключову роль мають відігравати особистість державного службовця, його людяність і порядність, професійність, вміння працювати в команді та приймати дієві управлінські рішення, достойні умови праці та належна матеріальна винагорода за якісну роботу. Напередодні свята, щиро зичу Вам міцного здоров'я, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності у Вашій нелегкій та відповідальній роботі», - звернувся до присутніх Юрій Гуменюк.

Особливі слова вдячності голова районної ради адресував присутнім ветеранам державної служби, які роками – десятиліттями працювали на благо району з повною віддачею, зробили неоціненний внесок у передачу свого управлінського досвіду молодим кадрам.За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків державних службовців нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

 

 

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.