05 листопада 2020 року №44 "Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

05 листопада 2020 року                                             №44

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про повну загальну середню освіту", Порядку конкурсного відбору на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 23 жовтня 2020 року №821, враховуючи рішення районної ради від 23 жовтня 2020 року № 821 "Про Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради":

1.Провести конкурс на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради.

2.Затвердити персональний склад конкурсної комісії:

2.1.представники відділу освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації:
– Бойчук Наталія Кузьмівна (за згодою);
– Хильчук Олеся Петрівна (за згодою).

2.2.представники керівників закладів дошкільної освіти:
–  Новоселецька Тетяна Костянтинівна (за згодою);
–  Натяжко Валентина Володимирівна (за згодою).

2.3.представники керівників закладів загальної середньої освіти:
– Зайко Олег Володимирович (за згодою);
– Дячук Ольга Петрівна (за згодою).

2.4.представники керівників інклюзивно-ресурсних центрів:
–  Приходько Ірина Володимирівна (за згодою);
–  Шнайдер Тетяна Олександрівна (за згодою).

3.Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради.

4.Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на вебсайті районної ради, згідно з додатком.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                           підпис                             Юрій ГУМЕНЮК

Оголошення
про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради

Найменування і місцезнаходження: Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради (далі – Центр), м.Березне, вул.Івана Франка, 21.

Найменування посад педпрацівників Центру: консультанти (вісім штатних одиниць), оператор ІКТ, психолог.

Умови оплати праці: посадові оклади, розміри яких встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, надбавки, доплати, щорічна винагорода та премії, які встановлюються відповідно до чинного законодавства у межах фонду оплати праці.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади педпрацівників Центру:
працівниками Центру можуть бути особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:
копію паспорта громадянина України;
письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
копію трудової книжки;
копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
письмову згоду на збір та обробку персональних даних. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Місце та строк подання документів:
Документи приймаються з 10 листопада 2020 року по 20 листопада  2020 року включно за адресою: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6, з 08.00 год до 17.15 год  (у п’ятницю до 16.00 год), обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год.

Конкурсний відбір проводиться поетапно:
прийняття розпорядження голови районної ради про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії на посади педагогічних працівників  Центру;
оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному вебсайті Березнівської районної ради (далі-Засновник) та (або) Центру;
прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
проведення іспиту та визначення його результатів;
проведення співбесіди та визначення ії результатів;
визначення переможця конкурсного відбору;
оприлюднення результатів конкурсу.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:
За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.