05 листопада 2020 року №43 "Про проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

05 листопада 2020 року                                             №43

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про повну загальну середню освіту", Порядку конкурсного відбору на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 23.10.2020 №821, враховуючи рішення районної ради від 23 жовтня 2020 року № 821 "Про Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради", протокол №ЗР-04 зборів профспілки працівників освіти і науки від 09 листопада 2020 року:

1.Провести конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради.

2.Затвердити персональний склад конкурсної комісії:

2.1.представники засновника:
– Гурінчук Лариса Євгеніївна;
– Сухан Віктор Григорович.

2.2.представники відділу освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації:
– Бойчук Наталія Кузьмівна (за згодою);
– Хильчук Олеся Петрівна (за згодою).

2.3.представники профспілки працівників освіти і науки:
– Штиба Олександр Степанович;
– Фурсяк Оксана Миколаївна.

2.4.представники керівників закладів загальної середньої освіти:
– Зайко Олег Володимирович (за згодою);
– Дячук Ольга Петрівна (за згодою).

2.5.представники керівників закладів дошкільної освіти:
–  Новоселецька Тетяна Костянтинівна (за згодою);
–  Натяжко Валентина Володимирівна (за згодою).

3.Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради.

4.Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на вебсайті районної ради, згідно з додатком.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                           підпис                               Юрій ГУМЕНЮК

Оголошення
про проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради

Найменування і місцезнаходження: Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради (далі – Центр), м.Березне, вул.Івана Франка, 21.

Найменування посади: директор.

Умови оплати праці: посадовий оклад, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, надбавки, доплати, щорічна винагорода та премії, які встановлюються відповідно до чинного законодавства у межах фонду оплати праці.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора Центру:
директором Центру може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:
копію паспорта громадянина України;
письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
копію трудової книжки;
копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Місце та строк подання документів:
 Документи приймаються з 10 листопада 2020 року по 20 листопада  2020 року включно за адресою: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6, з 08.00 год до 17.15 год  (у п’ятницю до 16.00 год), обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год.

Конкурсний відбір проводиться поетапно:
прийняття розпорядження голови районної ради про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії на посаду директора Центру;
оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному вебсайті Березнівської районної ради;
прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
проведення іспиту та визначення його результатів;
проведення співбесіди та визначення її результатів;
визначення переможця конкурсного відбору;
оприлюднення результатів конкурсу.

Протягом трьох робочих днів з оприлюднення рішення про  переможця конкурсу голова районної ради призначає переможця конкурсу на посаду та укладає з ним трудовий договір у формі контракту строком на 5 років.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:
За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.