05 листопада 2020 року №41 "Про виконання обов’язків директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

05 листопада 2020 року                                             №41

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядком управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району (із змінами), затвердженого рішенням районної ради від 23 лютого 2018 року №444,  враховуючи рішення районної ради від 21 серпня 2020 № 806 "Про реорганізацію комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет" Березнівської районної ради", від 23 жовтня 2020 року № 821 "Про Центр професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради":

1.Виконання обов’язків директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської районної ради покласти на Мельничук Лідію Степанівну.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                підпис                                 Юрій ГУМЕНЮК

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.