05 листопада 2020 року №42 "Про скликання тридцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

05 листопада 2020 року                                         №42

Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, враховуючи лист Березнівської районної державної адміністрації від 29.10.2020 №вих.390/01-10/20:

1. Скликати тридцять шосту позачергову сесію районної ради сьомого скликання з 10 листопада 2020 року, на розгляд якої винести перелік питань, що додається.
2. Провести пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 10 листопада 2020 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).
3. Виконавчому апарату районної ради:
3.1. Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій районної ради, президії районної ради та пленарного засідання сесії районної ради.
3.2. Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради.
3.3. На пленарне засідання сесії районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, Березнівського міського голову, Соснівського селищного голову, Малинського сільського голову, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.
4. Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                        підпис                         Юрій ГУМЕНЮК

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
05.11.2020 №42

Перелік питань, які планується винести на розгляд
пленарного засідання тридцять шостої позачергової сесії
Березнівської районної ради сьомого скликання

1.Про передачу прав засновника юридичних осіб, засновником яких є Березнівська районна рада, Березнівській міській раді, Соснівській селищній раді, Малинській сільській раді.
2.Про внесення змін до районного бюджету Березнівського району на 2020 рік.
3.Різне.

Керуючий справами
виконавчого апарату районної ради            підпис        Богдан ДРОЖЕНЕЦЬ

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.