13 жовтня 2020 року №37 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

13 жовтня 2020 року                                   №37

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

ВАРШАВСЬКОГО Віктора Андрійовича, старшого інструктора відділення рекрутингу та комплектування;

ЛОПАЧУКА Анатолія Денисовича, начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу;

ПИЛИПАКУ Андрія Павловича, заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення.

Голова ради                        підпис                Юрій ГУМЕНЮК

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.