29 травня 2019 року №131/26 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації, голови районної ради від 16 квітня 2015 року № 88/23 “Про утворення районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА                                 БЕРЕЗНІВСЬКА
ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ                            РАЙОННА РАДА

голови                                                  голови
районної державної адміністрації                  районної ради

29 травня 2019 року                  №131/26

Про  внесення   змін   до розпорядження голови районної державної адміністрації, голови районної ради  від  16  квітня 2015 року № 88/23  “Про   утворення районної   робочої   групи  з   підготовки перспективного плану формування територій громад”

На підставі статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації, голови районної ради від 16 квітня 2015 року № 88/23 “Про утворення районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад”, виклавши додаток до нього у редакції, що додається.
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації, голови районної ради від 03 квітня 2017 року № 103/18 “Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації, голови районної ради від 16 квітня 2015 року № 88/23 “Про утворення районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад”.
3. Контроль за виконанням розпорядження  залишаємо за собою.

Голова адміністрації                                Голова районної ради
       підпис           В. ЛЮШИН                      підпис          Ю. ГУМЕНЮК

до розпорядження голови
райдержадміністрації, голови