23 травня 2019 року №23 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

23 травня 2019 року                                            №23

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у діяльність комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради та з нагоди  професійного свята – Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради ОКОЛОВИЧ Інну Анатоліївну, головного бухгалтера комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради.

Голова ради                          підпис                               Ю. Гуменюк