25 березня 2019 року №15 "Про Березнівську гімназію Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

25 березня 2019 року                                                          №15

Відповідно до рішення районної ради від 26 травня 2016 року № 140 "Про облік майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району", враховуючи лист директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича від 22 березня 2019 року № 35 та з метою належного та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району:

1. Створити комісію з розгляду листа директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича, у такому складі:
Голова комісії:
Пилипчук Людмила Петрівна - заступник голови Березнівської районної ради.
Члени комісії:
Бондар Олександр Кирилович - депутат районної ради (за згодою);
Бондар Іван Іванович - директор комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро" Березнівської районної ради (за згодою);
Дежнюк Григорій Миколайовичдиректор Березнівської гіманазії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича (за згодою).
Піщанський Олег Валерійович - перший заступник голови Березнівської районної державної адміністрації (за згодою);
Снітко Наталія Сергіївна - начальник відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради;
Ясковець Володимир Олександрович - керівник групи з централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації (за згодою).

2. Комісії 26 березня 2019 року розглянути лист директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича, про що інформувати голову районної ради до 03 квітня 2019 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                            підпис                            Ю. Гуменюк