13 березня 2019 року №12 "Про скликання двадцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

13 березня 2019 року                                    №12

Про скликання двадцять другої  позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Враховуючи рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 11.03.2019 по справі №460/2925/18 за позовом Пилипчук Людмили Петрівни до Березнівської районної ради про визнання протиправним та скасування рішення, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, заяву Пилипчук Л.П. від 12.03.2019, відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання:

1. Скликати двадцять другу позачергову сесію районної ради сьомого скликання з 22 березня 2019 року, на розгляд якої винести перелік питань, що додається.
2. Провести пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 22 березня 2019 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).
3. Виконавчому апарату районної ради:
3.1. Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань  постійної комісії, президії та пленарного засідання сесії районної ради.
3.2. Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.
3.3. На пленарне засідання сесії районної ради запросити голову Березнівської районної державної адміністрації, представників Березнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Рівненській області, представників засобів масової інформації.
4. Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                           підпис                          Ю. Гуменюк

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
13 березня 2019 року №12

Перелік питань, які планується винести на розгляд
пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії
Березнівської районної ради сьомого скликання

1.Про поновлення на посаді заступника голови Березнівської районної ради сьомого скликання Пилипчук Людмили Петрівни.
2.Про зміни до рішення районної ради від 20 листопада 2015 року №6 "Про склад та голів постійних комісій Березнівської районної ради сьомого скликання".
3.Різне.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради    підпис    Б. Дроженець