ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

13 березня 2019 року                                               №11

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 26.10.2018 №525, враховуючи рішення районної ради від 07.12.2018 №564 "Про обрання представників Березнівської районної ради до складу конкурсної комісії з відбору керівників закладів загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району", протокол №2 зборів громадської організації "Асоціація керівників закладів освіти Березнівського району" від 05.12.2018, протокол №1 зборів трудового колективу Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області від 22.02.2019, протокол №2 зборів громадської організації "Об’єднання батьків учнів (вихованців) Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області" від 19.02.2019:

1.Провести конкурс на посаду директора Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області.
2.Затвердити персональний склад конкурсної комісії:
2.1.представники засновника:
– Банацький Роман Павлович;
– Бондар Олександр Кирилович;
– Мотруніч Ігор Іванович.
2.2.Представники трудового колективу Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області:
– Осійчук Олена Григорівна;
– Грицюк Тетяна Юріївна;
– Максімов Іван Іванович.
2.3.Представники громадської організації "Об’єднання батьків учнів (вихованців) Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області":
– Зубик Володимир Федорович;
– Сидорук Наталія Миколаївна;
– Іллюк Людмила Іванівна.
2.4.Представники громадської організації "Асоціація керівників закладів освіти Березнівського району":
– Довгалюк Юрій Якович;
– Минюк Сергій Васильович;
– Титар Михайло Ількович.
3.Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на посаду директора Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області у встановленому порядку.
4.Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної ради від 26 грудня 2018 року №89 " Про проведення конкурсу на посаду директора Князівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області".
5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                           підпис                        Ю. Гуменюк