10 січня 2019 року №3 "Про встановлення лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

10 січня 2019 року                                         №3

Про встановлення лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради

З метою економного використання коштів та матеріальних ресурсів на утримання легкового автотранспорту районної ради:
1. Встановити на 2019 рік щомісячний ліміт на легковий автомобіль ГАЗ – 31105 № ВК 0900АІ  –  пробіг 4464 км та витрати пального в кількості  500 л.
2. Придбання запасних частин для проведення поточного та капітального ремонтів легкового автомобіля, здійснювати відповідно до затвердженого кошторису витрат районної ради.
3. Начальнику фінансово-господарського відділу, головному бухгалтеру районної ради  Яковчук В.І. забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів.

Голова ради                 підпис               В. Федас