18 грудня 2018 року №86 "Про склад експертної комісії районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

18 грудня 2018 року                                  №86

Про склад експертної комісії районної ради

Відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004, Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року №1227/5 із змінами, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за №1062/23594 та в зв’язку з кадровими змінами:
1.Затвердити склад експертної комісії районної ради (додаток 1).
2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 23 лютого 2015 року №11 «Про експертну комісію районної ради».
3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                             підпис                         В. Федас

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
18.12.2018 №86