18 грудня 2018 року №83 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

18 грудня 2018 року                                  №83

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради від 23 лютого 2018 року №413 "Про Програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення району на 2018 рік", Положення про порядок та умови надання одноразової грошової допомоги в редакції від 26.05.2017 та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги №11 від 18 грудня 2018 року:

1.Надати одноразову грошову допомогу наступним  жителям району:
Боровцю Федору Петровичу, жителю села Зірне, для лікування, в
Галагузу Кузьмі Васильовичу, жителю села Зірне, для лікування, в розмірі 500 гривень;
Делідон  Інні Василівні, жительці села Зірне, для лікування, в розмірі 900 гривень;
Зайко Тетяні Петрівні, жительці села Балашівка, для лікування, в розмірі 2000 гривень;
Ступчук Софії Адамівні, жительці села Кам’янка, для лікування, в розмірі 1000 гривень.

2.Кошти в сумі 4900 (чотири тисячі дев’ятсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції "Інші видатки на соціальний захист населення".

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                підпис                                 В. Федас