11 грудня 2018 року №82 "Про проведення третього пленарного засідання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

11 грудня 2018 року                                            №82

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 406 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2018 рік", враховуючи розпорядження голови районної ради від 05 жовтня 2018 року № 70 "Про скликання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання", рекомендації президії районної ради від 26 жовтня 2018 року (протокол № 6):

1.Провести третє пленарне засідання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання 21 грудня 2018 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з орієнтовним переліком питань, що додається.
2.Виконавчому апарату районної ради:
2.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії районної ради.
2.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.
2.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, голову райдержадміністрації та його заступників, сільських, селищного, міського голів, представників Березнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Рівненській області, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств, організацій,  представників засобів масової інформації.
3.Повідомлення про проведення третього пленарного засідання  двадцятої сесії районної ради опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради             підпис            В. Федас

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
11 грудня 2018 року №82

Перелік питань, які планується винести на розгляд третього пленарного засідання двадцятої сесії Березнівської районної ради сьомого скликання

1.Про звіт голови районної ради Федаса В.В.
2.Про Програму економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2019 рік
3.Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів
4.Про звіт постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності
5.Про звіт постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики