30 листопада 20­­­17 року №64 "Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов’язків і завдань у 2017 році"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

30 листопада 20­­­17  року                                                                        № 64

Про проведення  щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов’язків і завдань у 2017  році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 року №1440 «Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування», наказу Головдержслужби України від 30 червня 2004 року №102, з метою здійснення контролю за проходженням служби та професійними досягненнями посадових осіб виконавчого апарату районної ради:

1.Провести до 31 січня 2018 року щорічну оцінку виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов’язків і завдань за підсумками роботи у 2017 році.

2.Затвердити списки осіб, які підлягають щорічній оцінці згідно з додатком.

3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 10 лютого 2015 року №9  «Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов’язків і завдань у 2014 році».

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                          підпис                                               В.Федас

до розпорядження голови

Березнівської районної ради

30.11.2017 №64