29 листопада 20­­­17 року №62 "Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2018 році"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

29 листопада  20­­­17  року                                                №62

Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2018 році

Відповідно до статей 8, 19  Закону  України  «Про  службу  в органах  місцевого  самоврядування»,  Плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 листопада 2017 року №665

1.Затвердити план-графік підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого апарату районної ради у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2018 рік згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                               підпис                              В.Федас

до розпорядження голови

Березнівської районної ради

29.11.2017 №62