14 листопада 2017 року №59 "Про проведення другого пленарного засідання п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

14 листопада 2017 року                                                          № 59

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року №238 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2017 рік", враховуючи розпорядження голови районної ради від 10 жовтня 2017 року №55 "Про скликання п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання", рекомендації президії районної ради від 27 жовтня 2017 року (протокол № 9):

1.Провести друге пленарне засідання п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 24 листопада 2017 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається.

2.Виконавчому апарату районної ради:

2.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії районної ради.

2.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

2.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, голову райдержадміністрації та його заступників, сільських, селищного, міського голів, керівників правоохоронних органів району, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ, підприємств, організацій,  представників засобів масової інформації.

3.Повідомлення про проведення другого пленарного засідання  п'ятнадцятої сесії районної ради опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                      підпис                                   В. Федас

до розпорядження голови Березнівської районної ради

14 листопада 2017 року № 59

Орієнтовний порядок денний