21 квітня 2017 року №22 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

21 квітня 2017 року                                                         №22

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради №940 від 28.05.2015 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» із змінами та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 21 квітня 2017 року № 4:

1. Надати одноразову грошову допомогу Молоту Миколі Миколайовичу, жителю села Голубне, учаснику бойових дій, для покращення соціально-побутових умов, в розмірі 1000 гривень.

2. Кошти в сумі 1000 (одна тисяча) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                 підпис                   Л. Пилипчук