21 квітня 2017 року №21 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

21 квітня 2017 року                                                         №21

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради від 17 лютого 2017 року №245 «Про Програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення району на 2017 рік» та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 21 квітня 2017 року №4:

1. Надати одноразову грошову допомогу наступним  жителям району:

Гунтіку Роману Васильовичу, жителю ........, для лікування дитини, в розмірі 1000 гривень;

Комар Тамарі Василівні, жительці ..........., для лікування, в розмірі 1000 гривень;

Романовичу Миколі Юрійовичу, жителю ..........., для лікування, в розмірі 1000 гривень.

2. Кошти в сумі 3000 (три тисячі) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради         підпис         Л. Пилипчук