20 квітня 2017 року №20 "Про скликання десятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

20 квітня 2017 року                                                                                 №20

Про скликання десятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 4, 7, 13 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на пропозицію 13-ти депутатів районної ради:

1.Скликати десяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання з 24 квітня 2017 року.

2.Провести пленарне засідання десятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 24 квітня  2017 року о 14 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з внесенням до порядку денного питання "Про обрання голови Березнівської районної ради сьомого скликання".

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань президії районної ради та пленарного засідання сесії.

3.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити голову райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів району, представників засобів масової інформації.

4.Повідомлення про скликання десятої позачергової сесії районної ради оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради   підпис   Л.Пилипчук