10 квітня 2017 року №19 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

10 квітня 2017 року                                                                                №19

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради від 17 лютого 2017 року №245 «Про Програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення району на 2017 рік» та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 07 квітня 2017 року №3:

1. Надати одноразову грошову допомогу наступним  жителям району:

Друховцю Володимиру Анатолійовичу, жителю ……………, для лікування, в розмірі 1000 гривень;

Лашті Наталії Василівні, жительці …………., для лікування, в розмірі 1000 гривень;

Легкобиту Петру Михайловичу, жителю ……….., для лікування, в розмірі 1000 гривень;

Озейчуку Володимиру Миколайовичу, жителю ………., для покращення матеріально-побутових умов, в розмірі 300 гривень;

Покотило Оксані Павлівні, жительці ………….., для лікування, в розмірі 1000 гривень.

2. Кошти в сумі 4300 (чотири тисячі триста)  гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                 підпис               Л. Пилипчук