31 березня 2017 року №17 "Про звільнення Сидорова П.Ф."

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

31 березня  2017 року                                                                                    №17

Про звільнення Сидорова П.Ф.

Відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи заяву Сидорова П.Ф. від 29 березня 2017 року:

1. Звільнити з посади виконуючого обов’язки директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради Сидорова Петра Федоровича за угодою сторін 05 квітня 2017 року відповідно до пункту 1 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України.

2.Комісії з реорганізації комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної в установленому порядку забезпечити проведення розрахунку з Сидоровим П.Ф. та видачу йому трудової книжки.

3. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                 підпис                 Л.Пилипчук