29 березня 2017 року №16 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

29 березня 2017 року                                                                          №16

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради №940 від 28.05.2015 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» із змінами та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 29 березня 2017 року №2:

1. Надати одноразову грошову допомогу:

Кравчуку Миколі Андрійовичу, жителю ……….., учаснику бойових дій, для лікування, в розмірі 1000 гривень;

Ничипоруку Олегу Васильовичу, жителю …………, учаснику бойових дій, для лікування, в розмірі 1000 гривень;

Сульжику Олександру Анатолійовичу, жителю …………, учаснику бойових дій, для покращення соціально-побутових умов, в розмірі 1000 гривень.

2. Кошти в сумі 3000 (три тисячі) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради              підпис                    Л. Пилипчук