02 березня 2017 року №14 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

02 березня 2017 року                                                         14

Про надання одноразової  грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради №940 від 28.05.2015 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» із змінами, та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 28 лютого 2017 року №1:

1. Надати одноразову грошову допомогуХарчук Валентині Максимівні, жительці села Моквин, для лікування сина, учасника бойових дій, Харчука Олександра Васильовича, в розмірі 500 гривень.

2. Кошти в сумі 500 (п’ятсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                         підпис                      Л. Пилипчук