03 січня 2017 року №1 "Про план проведення пленарних засідань сесій районної ради на 2017 рік"

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

03 січня 2017 року                                                                          №1

 

Про план проведення пленарних засідань сесій районної ради на 2017 рік

 

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року №33 із змінами та доповненнями, плану роботи Березнівської районної ради на 2017 рік, затвердженого рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року №238:

 

1.Затвердити план проведення пленарних засідань сесій районної ради на 2017 рік згідно з додатком.

 

2.Заступнику голови районної ради, головам постійних комісій районної ради, районній державній адміністрації забезпечити якісну підготовку питань та подання необхідних документів за 22 робочих дні до відкриття пленарних засідань сесій районної ради.          

 

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова ради                                 підпис                           Л. Каменчук

 

 

 

 Додаток

до розпорядження голови

Березнівської районної ради

03.01.2017 №1

 

 

ПЛАН

проведення пленарних засідань сесій районної ради на 2017 рік

 

І квартал (січень-березень)

 

Орієнтовна дата проведення пленарного засідання - 17 лютого

 

1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік.

Готують: фінансове управління районної державної адміністрації, головні розпорядники коштів, постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

2.Про звіт районної державної адміністрації щодо стану виконання делегованих повноважень у 2016 році та виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2016 рік.

Готують: районна державна адміністрація, постійні комісії районної ради.

 

3.Про стан дотримання законності та правопорядку на території Березнівського району.

Готують: Березнівське відділення поліції Костопільського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Березнівський відділ Сарненської місцевої прокуратури, районна державна адміністрація, постійна комісія районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності.

 

4.Про звіти щодо виконання фінансових планів комунальними підприємствами Березнівської районної ради за 2016 рік та про фінансові плани підприємств на 2017 рік.

Готують: комунальні підприємства Березнівської районної ради, постійна комісія районної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

5.Про звіт щодо виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 14 травня 2010 року №811.

Готують: відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

6.Про звіт щодо виконання районної програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на період 2011-2016 років, затвердженої рішенням районної ради від 03 лютого 2011 року №61.

Готують: Березнівський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, постійна комісія районної ради з питань агропромислової політики, земельних відносин та природних ресурсів.

 

7.Про звіт щодо виконання Програми підтримки районної газети "Надслучанський вісник" на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19 лютого 2016 року №58.

Готують: редакція газети "Надслучанський вісник", постійні комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності, з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності.

 

8.Про звіт щодо виконання районної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012 - 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради  від 17 лютого 2012 року №335.

Готують: відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

9.Про звіт щодо виконання районної програми підвищення рівня знань податкового законодавства, якості обслуговування платників податків та збільшення надходжень до місцевого бюджету на 2012–2016 роки, затвердженої рішенням районної ради  від 27 липня 2012 року №417.

Готують: Березнівське відділення Рівненської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, постійні комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності, з питань бюджету та фінансів.

 

10. Про звіт щодо виконання Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012 - 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2012 року №420.

Готують: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, постійні комісії районної ради з питань гуманітарної політики, з економічних питань та комунальної власності.

 

11.Про звіт щодо виконання районної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 26 квітня 2013 року №554.

Готують: Березнівське відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, постійна комісія районної ради з  питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності.

 

12.Про звіт щодо виконання районної соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2013 року №633.

Готують: служба у справах дітей районної державної адміністрації, Березнівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

13.Про звіт щодо виконання плану заходів з виконання у 2014-2016 роках Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період  до 2016 року, затвердженого рішенням районної ради від 18 вересня 2014 року №804.

Готують: служба у справах дітей районної державної адміністрації,  постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

14.Про звіт щодо виконання Програми розвитку футболу в Березнівському районі на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2013 року №635.

Готують: управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

15.Про звіт щодо виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Березнівському районі на 2014 – 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 лютого 2014 року №689, та Програму розвитку фізичної культури та спорту Березнівського району на 2017-2020 роки.

Готують: управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

16.Про звіт щодо виконання районної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 16 квітня 2014 року №711.

Готують: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Березнівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

17.Про звіт щодо виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 квітня 2013 року №559.

Готують: відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

18.Про звіт щодо виконання районної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 27 грудня 2013 року №668.

Готують: відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики.

 

ІІ квартал (квітень-червень)

 

Орієнтовна дата проведення пленарного засідання – 26 травня

 

19.Про роботу промислового комплексу Березнівського району

Готують: відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

20.Про стан справ у сфері охорони здоров'я Березнівського району

Готують: відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації, постійні комісії районної ради з питань гуманітарної політики, з економічних питань та комунальної власності.

 

21.Про стан справ у сфері культури і туризму Березнівського району.

Готують: відділ культури і туризму районної державної адміністрації, постійні комісії районної ради з питань гуманітарної політики, з економічних питань та комунальної власності.

 

ІІІ квартал (липень-вересень)

 

Орієнтовна дата проведення пленарного засідання – 28 липня

 

22. Про наповнення районного бюджету та оптимізацію видатків у першому півріччі 2017 року

Готують: районна державна адміністрація, постійні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, з економічних питань та комунальної власності.

 

23.Про стан справ у сфері освіти Березнівського району.

Готують: управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, постійні комісії районної ради з питань гуманітарної політики, з економічних питань та комунальної власності.

 

24.Про стан справ у галузі житлово-комунального господарства та інфраструктури Березнівського району.

Готують: відділ з питань цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

ІV квартал (жовтень-грудень)

 

Орієнтовна дата проведення пленарного засідання – 27 жовтня

 

25.Про стан справ у сфері соціального захисту населення Березнівського району.

Готують: управління соціального захисту населення районної державнаої адміністрації, постійні комісії районної ради з питань гуманітарної політики, з економічних питань та комунальної власності.

 

26. Про стан справ у сфері фізичної культури і спорту Березнівського району          

Готують: управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань гуманітарної політики

 

27.Про план підготовки проектів  регуляторних актів на 2018 рік.

Готують: виконавчий апарат районної ради,  постійна комісія районної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

 

Орієнтовна дата проведення пленарного засідання – 15 грудня

 

28.Про звіт голови районної ради про виконання повноважень, передбачених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Готує: виконавчий апарат районної ради.

               

29.Про звіти постійних комісій районної ради.

Готують: постійні комісії районної ради, виконавчий апарат районної рад. 

  

30.Про план роботи Березнівської районної ради на 2018 рік.

Готують: виконавчий апарат районної ради, постійні комісії районної ради.

 

Протягом року

 

1.Про розгляд питань щодо затвердження районного бюджету та внесення змін до нього.

Готують: фінансове управління районної державної адміністрації, постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів.

 

2.Про розгляд питань у сфері земельних відносин.

Готують: управління Держгеокадастру в Березнівському районі, постійна комісія районної ради з питань агропромислової політики, земельних відносин та природних ресурсів.

 

3.Про розгляд питань щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

Готують: виконавчий апарат районної ради, постійна комісія районної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

 

 

Керуючий справами                       підпис                                  Б. Дроженець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.