16 листопада 2016 року №59 "Про результати проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2016 році"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

16 листопада 2016 року                                        №59

Відповідно до Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України   від  26 жовтня  2001 року №1440, розпорядження голови районної ради від 17 жовтня 2016 року № 54 "Про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2016 році" та на підставі рішення атестаційної комісії районної ради (протокол № 1 від 11 листопада 2016 року):

1.Затвердити результати атестації керуючого справами, начальників та головних спеціалістів виконавчого апарату районної ради,  як таких, що відповідають займаним посадам, згідно з додатком.

2.Результати атестації розглядати під час вирішення питань просування по службі, присвоєння чергового рангу, встановлення передбачених законодавством надбавок або зміни їх розміру, а також інших питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                      підпис                                    Л.Каменчук

до розпорядження голови

районної ради

16.11.2016 №59

Результати атестації

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Рішення щодо посадових осіб місцевого самоврядування

Дроженець

Богдан Олександрович

керуючий справами  виконавчого апарату районної ради;

Снітко

Наталія Сергіївна

начальник відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради;

Яковчук

Валентина Іванівна

начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради;

Лазарець

Марина Михайлівна

головний спеціаліст фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради;

Мадей

Віта Ярославівна

головний спеціаліст з правових питань відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради;

Ясковець

Юлія Вячеславівна

головний спеціаліст з питань діловодства відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради.

відповідає займаній посаді

Заступник голови районної ради              підпис               Л.Пилипчук