17 жовтня 2016 року №54 "Про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Березнівської районної ради у 2016 році"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

17 жовтня 2016 року                                                              №54

Про  проведення  атестації  посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Березнівської районної ради у 2016 році

Відповідно до статті 17 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування ”, постанови  Кабінету Міністрів України   від  26 жовтня  2001 року №1440 "Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування" та з метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради:

1.Провести 11 листопада 2016 року атестацію посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради.

2.Для проведення атестації  посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради:

затвердити Положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Березнівської районної ради, що додається;

утворити атестаційну комісію виконавчого апарату Березнівської районної ради та затвердити  її  персональний склад  згідно з додатком 1;

затвердити графік проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Березнівської районної ради згідно з додатком 2.

3. Взяти до уваги, що не підлягають атестації посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають на займаній посаді менше ніж один рік. Жінки, які перебувають у відпустці по вагітності, пологах і догляду за дитиною, проходять атестацію не раніше ніж через рік після виходу на роботу.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                         підпис                               Л.Каменчук

Додатки до розпорядження