30 вересня 2016 року №52 "Про скликання сьомої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

30 вересня 2016 року                                        №52

Про скликання сьомої сесії районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 6 статті 46, частини 6 статті 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №32 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2016 рік":

1.Скликати сьому сесію районної ради сьомого скликання з 24 жовтня 2016 року.

2.Провести пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання 27 жовтня 2016 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії районної ради.

3.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, сільських, селищного, міського голів, керівників правоохоронних органів району, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ, підприємств, організацій,  представників засобів масової інформації.

4.Повідомлення про скликання сьомої сесії районної ради опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                               підпис   Л. Пилипчук