27 вересня 2016 року №51 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

27 вересня 2016 року                                      №51

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

1.За значні досягнення в реалізації державної політики у галузі національної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ВАСИЛЕЦЬ Ганну Сергіївну, директора Броннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

ЗАЛІСЬКУ Тетяну Андріївну, учителя-дефектолога дошкільного навчального закладу ясел-садка №1 "Ромашка" комбінованого типу м. Березне;

КАРПЕЦЬ Юлію Сергіївну, методиста комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет";

КЛЮЙКО Ольгу Костянтинівну, учителя математики Березнівської гімназії імені Миколи Буховича;

МОТРУНІЧ Оксану Олександрівну, учителя початкових класів Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад".

2. Контроль за виконанням розпорядження лишаю за собою.

Заступник голови районної ради                    підпис                     Л.Пилипчук