15 вересня 2016 року №49 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

15 вересня 2016 року                                          №49

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника нагородити Почесною грамотою районної ради:

БОЙЧУКА Максима Андрійовича, командира відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, прапорщика служби цивільного захисту;

КАПРАНЧУКА Федора Івановича, пожежного-рятувальника 4-го державного пожежно-рятувального поста 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області;

ВАСИЛЬЦЯ Павла Михайловича, водія 3-го державного пожежно-рятувального поста 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, старшого сержанта служби цивільного захисту.

2. Контроль за виконанням розпорядження лишаю за собою.

Голова ради                                       підпис                                     Л. Каменчук