03 серпня 2016 року №39 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

03 серпня 2016 року                                                          №39

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради наступних співробітників Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області:

ГОНЧАРУКА Сергія Вікторовича, майора поліції. дільничного офіцера поліції сектору превенції;

УШАКОВУ Іванну Михайлівну, майора поліції, інспектора з режиму секретності;

БЕРДНИКА Романа Вікторовича, капітана поліції, заступника начальника слідчого відділення;

КОВАЛЯ Василя Павловича, капітана поліції, дільничного офіцера поліції;

СЕМЕНОВИЧА Павла Васильовича, капітана поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                       підпис                                   Л. Каменчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.